Lokalizacja

Poznań położony w zachodniej części Polski jest centrum przemysłowo-handlowym i naukowo-badawczym oraz największym węzłem komunikacyjnym między Berlinem a Warszawą, przebiega tędy autostrada A2 i droga krajowa 92 od niemieckiej do białoruskiej granicy. Znajduje się tu również międzynarodowe lotnisko.
Park przemysłowy jest usytuowany bezpośrednio przy trasie łączącej Berlin, Warszawę i Moskwę, z możliwością dojazdu w ciągu 5 minut do centrum miasta Poznania, 15 minut do lotniska i 8 minut do dworca kolejowego. 
Mimo bezpośredniego sąsiedztwa obiektu z trasą łączącą Berlin, Warszawę i Moskwę, stwarzającego możliwości interesującego zaprezentowania i zareklamowania się (60.000 przejeżdżających pojazdów dziennie), nie dociera do niego jednak hałas komunikacyjny.

Widok z lotu ptaka.
Lokalizacja Lobo Business Park

Dojazd do obiektu jest zagwarantowany zarówno od strony ul. Bałtyckiej, jak również od strony ul. Hlonda poprzez własny pas skrętu przeznaczony dla ruchu pojazdów ciężkich.

W pobliżu obiektu znajdują się inne duże przedsiębiorstwa, jak np. VW Poznań, Exite Batterie, Unilever jak również Bridgestone.

Przystanek autobusowy, zlokalizowany bezpośrednio przed obiektem umożliwia dojazd środkami komunikacji publicznej.